Elektromanyetik Radyasyon

Elektromanyetik Radyasyon
Çevremizi kuşatan elektromanyetik radyasyonun farkında mıyız? Ne kadar elektromanyetik radyasyona maruz kaldığınızı öğrenin!

TS EN 50413 standarında İSG - iş sağlığı ve güvenliği kapsamında elektromanyetik alan ölçümü

İSG - iş sağlığı ve güvenliği kapsamında elektromanyetik alan ölçümü

İSG - iş sağlığı ve güvenliği tüzüğü ve isg yönetmeliklerine uygun olarak işletmelerde profesyonel şekilde elektromanyetik alan ölçümü gerçekleştiriyoruz. İş yerlerinde, ofislerde, fabrikaların üretim hatlarında, şantiyelerde, madenlerde vb. her türlü çalışma ortamında, personelin maruz kaldığı elektromanyetik alan şiddetinin ölçümünün yapılması ve gerekli tedbirlerin alınması işverenin yükümlülüğündedir. Firmamız, birçok kurumsal firmanın çalışma alanında var olan elektromanyetik alan şiddetinin ölçümünü gerçekleştirmiştir. BTK ( Bilgi ve İletişim Teknolojileri Kurumu )'dan ölçüm yetki belgesi olan firmamızın yine BTK ölçüm yetki belgeli uzmanları bulunmaktadır.

Çalışanların maruz kaldığı elektromanyetik radyasyon seviyesi ölçümü
Çalışanların maruz kaldığı elektriksel alan ve manyetik alan seviyesi ölçümü


elektromanyetik alan ölçümü
"elektromanyetik alan ölçümü"

Fiziksel Faktörler kapsamında, Manyetik Alan parametresinde, TS EN 50413 standart numaralı
İnsanların Elektrik, Manyetik Ve Elektromanyetik Alanlara (0 Hz - 300 Ghz) Maruz Kalması İle İlgili Ölçmeler Ve Hesaplama İşlemlerine Ait Temel Standardı gereği işyerlerinde elektromanyetik radyasyon ölçümü yapılması bir yasal yükümlülüktür.

Avrupa Birliği 2013/35/EU direktifi uyarıca işverenler, çalışma ortamlarında çalışanların maruz kaldıkları elektriksel alan şiddeti ve manyetik alan şiddetini ölçtürmek ve uluslararası limit değerlerin altında olmasını sağlamakla yükümlüdür.

elektromanyetik alan ölçümü
"elektromanyetik alan ölçümü"

elektromanyetik alan ölçümü
"elektromanyetik alan ölçümü"


Electrosense - İSG için elektromanyetik alan ölçümü hizmeti
Telefon : 0216 415 80 87
Fax: 0216 415 64 83
E-mail: electrosense@electrosense.com.tr

Elektromanyetik radyasyon ölçümü

Elektromanyetik radyasyon ölçümü
Elektromanyetik radyasyonun sağlığa etkisinin farkında mısınız?

Elektromanyetik radyasyon ölçümü hizmeti

Elektromanyetik radyasyon ölçümü hizmeti veren firmamız, İstanbul'da bulunmaktadır.

Evlerde, ofislerde ve sanayi tesislerinde gerek kişisel kaygılara cevap vermek için gerekse iş güvenliği ve işçi sağlığı amaçlarıyla elektromanyetik radyasyon ölçümü gerçekleştiriyoruz.

Avrupa Birliği'nin 2013/35/EU sayılı Yeni Yönetmeliği uyarınca işverenler, çalışanların çalışma ortamlarında ne kadar elektromanyetik radyasyona maruz kaldığını ölçtürmek, seviyeyi öğrenmek ve uluslararası limit değerlerin altında kalmasını sağlamakla yükümlüdür.

Firmamız, talep doğrultusunda İstanbul dışında da elektromanyetik alan şiddeti ( elektromanyetik radyasyon ) olçüm gerçekleştirmektedir. Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Samsun, Konya, Gaziantep, Antalya vb. şehirlerimizde de hizmet vermekteyiz.

Tel: 0216 415 80 87
Fax: 0216 415 64 83
E-mail: electrosense@electrosense.com.tr